A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Дата: від до Скинути

Робота комунальників

Дороги, двори та вулички — це обличчя нашого міста, і саме їх стан, охайність та чистота покликані забезпечити зіньківцям комфортне проживання у рідному місті. Відтак, навіть під час карантину, міська влада разом з МКП "Зіньківський комунгосп" не зупиняє роботи з їх благоустрою. За період із 20 по 26 вересня цього року працівниками МКП: 1.  Ліквідовано аварію  на водогоні по вул. Беївська. 2. Виконано роботи по заміні водопровідних труб на території КНП «Зіньківська міська центральна лікарня» протяжністю 20 м діаметром 63 мм. 3. Прочищено затори  внутрішньобудинкової каналізаційної мережі житлового будинку по вул. Воздвиженська, 80. 4. Виконано підключення 2-х споживачів до нового водогону по вул. Гончарна. 5. Виконано ремонти: обладнання системи управління насосами КНС №3, освітлення житлового будинку по вул. Соборності, 54. 6. Проведено скошування бур’янів на картах-відстійниках  полів фільтрації на площі 0,5 га. 7. Заготовлено дров 28 м3 , перебито на щепу гілля 8 м3. 8. Ліквідовано самозаймання ТПВ на сміттєзвалищі. Працівники МКП продовжують злагоджено працювати  над покращенням стану об’єктів інфраструктури, будинків, проводять благоустрій міста.

13:05 27.09.2021

Шановні працівники дошкільних установ громади!

Щиро вітаю вас із професійним святом, яке щороку відзначається в останню неділю вересня. Ваша робота вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння й безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою в майбутньому.

08:20 26.09.2021

Безпека праці під час проведення осінніх польових робіт

Відразу після жнив розпочався наступний етап сільськогосподарських робіт – осіння посівна. У цей період аграріями виконується третина річного обсягу польових робіт, а також зростає кількість працівників, задіяних на ручних роботах, першочергово з технологічного обслуговування та забезпечення роботи посівних й інших машинно-тракторних агрегатів.

13:54 24.09.2021

Відділом благоустрою "закриваються" проблемні відрізки та найбільш критичні напрямки

Благоустрій нашої громади залишається в пріоритеті. Зіньківська міська рада продовжує підсипку вулиць та доріг. Першочергово "закриваються" проблемні відрізки та найбільш критичні напрямки. Ці роботи здійснюються планово та поетапно.

08:45 24.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора