A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Дата: від до Скинути

Вироби Михайла Довгаля прикрашають Артелярщину

Не перевелися, на щастя, в Україні майстрові люди, які не тільки зберігають і примножують спадщину народної творчості, а й приносять щось нове, змінюють форми, удосконалюють види виробів, передають свій досвід рідним, поколінню, яке підростає. Такі умільці є в кожному селі. Один із них – житель Артелярщини, завідувач філії «Артелярщинська початкова школа Ставківського опорного навчально-виховного комплексу», учитель трудового навчання, майтер-золоті руки Михайло Довгаль.   

07:18 03.10.2021

У Зінькові відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти

Вчора, 1 жовтня, напередодні професійного свята працівників освіти, яке в Україні відзначається у першу неділю жовтня, в залі засідань міської ради для освітян відбулися урочистості до Всесвітнього дня учителя та Дня працівників освіти.

14:00 02.10.2021

Шановні ветерани Зіньківської громади!

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це - привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Загальновизнано, що найбільше багатство літніх людей — їх досвід, мудрість, вміння. На вашу долю, шановні ветерани, випали тяжкі випробування. Та, пройшовши крізь жахи голодоморів, репресій, війни та відбудови, ви зуміли вистояти й пронести через життя найкращі духовні цінності – честь, гідність, вихованість і толерантність. Міська рада, її виконавчий комітет висловлюють щиру повагу та глибоку вдячність вам, за невтомну працю,високу громадянську свідомість, розуміння і виваженість, значний внесок у розбудову нашої громади. Миру, добра, здоров’я та довгих років життя вам, шановні наші ветерани!  

07:30 01.10.2021

Безкоштовний інсулін тепер - лише за електронним рецептом

Із 1 жовтня 2021 року в Україні вступає в дію новий алгоритм забезпечення інсуліном пацієнтів, хворих на цукровий діабет. Тепер вартість цих ліків відшкодовуватиме Національна служба здоров’я України (НСЗУ),  як і препаратів, що можна придбати за програмою «Доступні ліки». На дані потреби до кінця року виділено 660 млн. грн, і цього достатньо, щоб забезпечити всіх хворих інсуліном безоплатно, - розповів директор КНП «Зіньківська міська центральна лікарня» Олександр Запорожченко.

14:28 30.09.2021

Обережно: сказ!

Сказ – особливо небезпечна інфекційна хвороба людей і тварин, яка завжди закінчується смертю. Збудником сказу є вірус, який вражає центральну нервову систему. Вірус виділяється з хворого організму тварини тільки зі слиною. Зараження сказом відбувається через пошкоджені шкірні покрови, або слизові оболонки під час укусу, або при ослиненні. Резервуаром і переносником вірусу в природі є лисиці, але основну загрозу для людей становлять домашні та бездомні тварини, зокрема собаки та коти, які заражаються сказом на природі через укуси диких тварин. Вірус в слині хворої тварини з’являється за 10 днів до появи клінічних ознак захворювання. Ось чому за тваринами, які нанесли укуси людям необхідно проводити ветеринарний нагляд протягом 10 днів з моменту укусу.

13:14 30.09.2021

Подяка за щирість

Від  себе  особисто,  а  також  від  усієї  родини Ісіченків,   хочу  висловити  велику  й   щиру  подяку депутату Полтавської обласної ради Івану Гришку    та  старості Бірківського старостинського округу Сергію Костенку за  їх  патріотизм,  бережне  ставлення  до історичного  минулого  свого  рідного  села  та  людей,  які    поклали  частинку  свого  життя  на  дослідження історії рідного краю.

13:00 30.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора