Не тримайте зла – тримайте квіти!
«Тут живе твоя ідеальна рослина!», «Не тримайте зла – тримайте квіти!», «Рослини роблять людей щасливими!» – такі слова спадають на думку, коли спілкуєшся з квіткаркою з Зінькова Інною Авраменко. Кожному покупцеві вона скаже назву рослини, із знанням справи розповість умови вирощування та догляду за нею. Адже сама ці квіти виростила. Жінка розвиває родинний бізнес. У цій справі їй допомагає сестра Аліна. Разом вони створили маленьке рослинне господарство «Дві сестри».08:25 17.11.2021