A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Дата: від до Скинути

Вони чекають на вас!

30 вересня Україна відзначає свято людяності й доброти – День усиновлення. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, котрі за різних обставинах втратили власні сім’ї.

08:30 30.09.2021

Шановні споживачі питної води!

Міське комунальне підприємство повідомляє, що 4, 5, 6 та 7 жовтня цього року на артезіанських свердловинах міста буде проведено дезінфекцію водопровідного господарства.

08:22 30.09.2021

Шановні бібліотекарі Зіньківської громади!

30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку ? пам’яток писемності. Діяльність бібліотечних установ нашої громади ? багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. В бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури. Щиро дякую вам, дорогі бібліотекарі, за вашу благородну просвітницьку діяльність та розвиток суспільної культури! Упевнений, що ваш високий професіоналізм, творче ставлення до справи й надалі будуть допомагати людям отримувати корисні знання та розвивати свій духовний і культурний потенціал. Бажаю вам міцного здоров’я, енергії, добробуту та злагоди в родинах, невпинного творчого пошуку і вдячних читачів! З повагою - міський голова

07:55 30.09.2021

Міжнародний день музики у мистецькій школі

Напередодні Міжнародного Дня Музики 28 вересня до мистецької школи завітали учні 5-х класів Зіньківської гімназії ім. М. К. Зерова. Їх тепло зустріли ведуча Лариса Коніченко - викладач школи та Анастасія Хабалова - учениця, яка перевтілилася у професора музики Академії цікавих наук. Разом з артистами вони невимушено і граційно знайомили гостей з жанрами музики та розповідали цікавинки про музичні інструменти.

13:20 29.09.2021

Викошені узбіччя – безпека руху

Міська рада не стоїть осторонь проблем упорядкування узбіч доріг, що знаходяться на балансі Агентства місцевих доріг Полтавської області. Так, днями, залучивши техніку комунального підприємства, силами благоустрою Зіньківської міської ради було викошено узбіччя на ділянках доріг Зіньків – Полтава (до Опішнянської громади) та Зіньків – Гадяч.

15:55 28.09.2021

Міське комунальне підприємство «Зіньківський комунгосп» інформує

У місті Зіньків 30 вересня 2021 року з 8 год. 30 хв. до 16 год. 30 хв., в зв’язку з проведенням  працівниками ПАТ «Полтаваобленерго» робіт на лініях електромереж та відключенням електропостачання артсвердловини №10, буде припинено постачання питної води по вул. Воздвиженській (від №1 до № 23) та понижено тиск води в багатоповерхових будинках по вул. Погрібняка. 

14:05 28.09.2021

Олександра Запорожченка призначили директором КНП «Зіньківська міська центральна лікарня»

24 вересня відбулось засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Зіньківська міська центральна лікарня», перемогу в якому здобув Олександр Запорожченко. За поданням конкурсної комісії, розпорядженням міського голови з 28 вересня цього року його призначено на посаду за контрактом строком на 5 років. Віримо, що професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять новому керівнику досягти значних досягнень на цій відповідальній посаді.

13:06 28.09.2021

Шановні споживачі питної води!

Міське комунальне підприємство «Зіньківський комунгосп» повідомляє, що 29, 30 вересня та 1 жовтня цього року на артезіанських свердловинах міста та сіл міської ради буде проведена дезінфекція водопровідного господарства.

10:28 28.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора