A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Північно-Східне міжрегіональне управління Держпраці інформує

Чи можна звільнити працівника дистанційно?

Працівник виїхав за кордон, спасаючись від обстрілів. Згодом він надіслав через месенджер фото заяви про звільнення за власним бажанням. Чи можна його звільнити? Як бути з трудовою, що знаходиться на підприємстві? (запитання з гарячої лінії)

08:07 16.03.2022

Мобілізували під час відпустки: розбираємося з гарантіями

Працівник був призваний на військову службу у зв’язку з мобілізацією під час відпустки. Як діяти роботодавцеві? З якого моменту зберігати середній заробіток: з початку проходження військової служби чи з дня, що йде за днем закінчення відпустки?

07:50 16.03.2022

Готується нове регулювання трудових відносин в умовах воєнного стану

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 7160, яким пропонується врегулювати окремі питання трудових відносин між працівником та роботодавцем в умовах воєнного часу, враховуючи необхідність забезпечення збалансованості між скороченням видатків роботодавців на оплату відпусток, надурочних годин, годин роботи у святкові та вихідні дні тощо, та забезпеченням мінімально необхідних прав та гарантій працівників.

08:10 15.03.2022

Чи буде Держпраці накладати штрафи за порушення законодавства зараз, якщо виявить його після закінчення воєнного часу

Торгово-промислова палата України (ТПП) повідомила про засвідчення факту настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) з 24 лютого 2022 року.

08:03 15.03.2022

Як оформлювати мобілізованих. Які виплати їм належать

Статтею 17 Конституції України, яка є нормою прямої дії та підлягає виконанню, встановлено, що захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

13:55 07.03.2022

Як виплачувати зарплату, якщо у бухгалтера нема можливості її нарахувати. І чи будуть за це санкції після закінчення воєнного часу?

На сьогодні законодавством передбачено 5 видів відповідальності: дисциплінарна, матеріальна, адміністративна, фінансова та кримінальна.

13:54 07.03.2022

Щодо добровольців територіальної оборони

Відповідно до частини третьої статті 9  Закону України „Про основи національного спротиву” до складу добровольчих формувань територіальних громад зараховуються громадяни України, які відповідають вимогам, встановленим Положенням про добровольчі формування територіальних громад, пройшли медичний, професійний та психологічний відбір і підписали контракт добровольця територіальної оборони.

13:53 07.03.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора