Проведено чергову перевірку за дотриманням карантинних умов
11 листопада 2021 року працівниками Полтавського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, відділення поліції №4 Полтавського районного управління поліції ГУ НП в Полтавській області та Зіньківської міської ради комісійно проведено перевірку на території Тарасівського та Великопавлівського старостатів.15:29 11.11.2021