A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Дата: від до Скинути

Щиро вітаю з професійним святом підприємців нашої громади!

За традицією, у першу неділю вересня, у нашій державі відзначається День підприємця. У цей день вся країна вшановує людей, які не тільки створили власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця і надають послуги, наповнюють бюджет громади та держави, що дає змогу вирішувати нагальні соціальні проблеми.

08:00 05.09.2021

Творчість юних обдарувань

Мій тихий любий Зінькове, огорнений зеленню дерев, теплими золотими променями сонця!Твої широкі вулиці й в’юнкі береги тихоплинної Ташані, аромат свіжої випічки й кави з кафетерію неподалік, щирий сміх дітей, що бавляться в парку, яскраві вітрини магазинів – усе це народжує в мені відчуття рідного дому. Ти такий далекий і такий близький водночас.

15:30 04.09.2021

У Полтаві відбулась обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

3 вересня 2021 року в Полтаві відбулась обласна Спартакіада серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, в якій взяли участь 7 команд та понад 100 учасників зі всієї області аби визначити кращих у 5 видах спорту.

14:32 03.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора