A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Дата: від до Скинути

Виїзна колегія на базі Зіньківського лісництва

Минулої п’ятниці на базі Зіньківського лісництва було проведено виїзну колегію за участю директорів, головних лісничих та лісничих лісгоспів на чолі з начальником ПОУЛМГ Іваном Івановичем Гришком.

09:40 09.08.2021

Дякуємо за допомогу!

Жителі сіл Соколівщини та Горобіїв Власівського старостинського округу неодноразово переймалися проблемою вивозу сміття з території місцевого кладовища, яке роками накопичувалося  після прибирання могилок.

09:16 09.08.2021

Святкували День села Сиверинівка

6 серпня свої обійми відкрили мешканці села Сиверинівка, які радо зустрічали гостей з усіх куточків Зіньківської територіальної громади. Особливу увагу, звичайно ж, приділяли усім, хто народився і виріс, хто нині живе і працює тут.

08:31 09.08.2021

У Хрипках створили першу в області сімейну молочну ферму

У невеличкому селі Хрипки Шилівського старостинського округу  нашої громади живе звичайна сім’я працелюбів, закохана в мальовничі пейзажі та безкраї простори рідного краю. Голова родини Вячеслав Голяченко ще з дитячих літ захоплювався тваринництвом, тому своє життя присвятив цій справі. Працював завідуючим ферми в Хрипках. Разом із дружиною Галиною 2004 року викупив господарство та серйозно взявся за розвиток тваринництва. Саме тоді й зародилася в подружжя ідея створення сімейної молочної ферми. Щоправда, на той час можливості для цього були переважно на заході України, тож родина продовжувала займатися улюбленою справою самостійно.

13:46 06.08.2021

"Зіньківські парубки" підкорили Чигиринщину

Уже шостий рік поспіль у червні на славній козацькій Чигиринщині відбувається народне свято «Гармоністе, дзвінко грай». Його започаткували в селі Тіньки, ініціатором стала місцева сільська рада на чолі з головою Віктором Харченко та дійсно талановитими гармоністами-організаторами Андрієм Стусенко та Олександром Міщенко. Ці молоді хлопці щиро вболівають за популяризацію української гармоні на теренах Черкащини.

11:53 06.08.2021

Іван Гришко: «Матері – то святе!»

Щороку працівники сільської ради, а тепер старостату впорядковують сільське кладовище, скошують траву та доглядають за могилами тих людей, родичі яких виїхали за межі села й не мають змоги приїжджати, або тих, у яких не лишилося зовсім нікого, хто міг би  попіклуватися про місце, де похована рідня.

11:48 06.08.2021

У ПП "Картопля Полтавщини" завершили перший етап жнив

В аграріїв Зіньківської громади триває гаряча пора – збір зернових культур, один із найбільш важливих і відповідальних періодів у господарському циклі. Жнивували два дні й у ПП «Картопля Полтавщини». На новому комбайні Claas Tucano, який підприємство придбало цього року, невтомно трудилися Анатолій Дяченко та Олександр Маслій.

10:33 06.08.2021

Жнива в цифрах

Чудовий початок серпня – аграрії Полтавщини уже намолотили 1,5 млн тонн ранніх зернових! Середня урожайність становить 47,6 ц/га. Загалом збирання врожаю успішно наближається до фінішної прямої.

10:32 06.08.2021

Запрошуємо на медовий ярмарок "Свято меду"!

До Дня українського бджоляра вперше на території Зіньківської громади буде проведено медовий ярмарок "Свято меду". Він запланований на 14 серпня. Місце проведення - центральна площа Зінькова, біля комунального закладу "Міський будинок культури". Початок - о 16:00.

09:54 06.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора