Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Полтавщина: де отримати, обміняти чи поновити паспорт?

Дата: 03.06.2024 10:55
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

Міграційна служба Полтавської області нагадує: оформити або відновити паспортні документи можна у будь-якому підрозділі незалежно від місця реєстрації.

Адміністративні послуги доступні у 20 підрозділах Міграційної служби Полтавської області. З переліком підрозділів можна ознайомитись на нашому сайті за посиланням https://dmsu.gov.ua/poltava/pidrozdily.html

Паспортні документи можна оформити звернувшись безпосередньо до підрозділів у поточну чергу або записатись на прийом за допомогою онлайн-сервісу «Електронна черга».

У підрозділах міграційної служби вартість оформлення документів складає: Паспорт громадянина України:

 нетерміновий – 504 грн.(20 робочих днів);

 терміновий – 874 грн (10 робочих днів).

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон:

 нетерміновий – 958 грн (20 робочих днів);

 терміновий – 1598 грн (7робочих днів).

Відстежувати готовність паспорта можна через онлайн-сервіс Державної міграційної служби України "Перевірка стану оформлення документів" https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

Для зручності громадян в Управлінні працює телефон «гарячої лінії» (0532)608969, офіційна сторінка Міграційної служби Полтавської області у соціальній мережі Фейсбук https://www.facebook.com/udmspl/, за якими можна отримати актуальні консультації.

Звертаємо увагу! Під час повітряної тривоги надання адміністративних послуг зупиняється. Не ігноруйте повітряні тривоги, бережіть себе і своїх близьких!

 

 

УДМС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора