Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Здоров’я рослин, безпечна торгівля та цифрові технології

Дата: 08.05.2024 16:05
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

 

12 травня Організація Об’єднаних Націй оголосила Міжнародним днем здоров’я рослин для того, щоб кожна людина на землі на сьогодні розуміла необхідність забезпечення здоров’я рослин, і кожен з нас має відігравати в цьому процесі певну роль.

Від рослин залежить наше здоров'я  і здоров'я нашої планети. Рослини є джерелом кисню, яким ми дихаємо, значної частини їжі, яку ми їмо, волокон, з яких виготовляють наш одяг, рослини-ліки,коли ми хворіємо.Своїм корінням рослини зміцнюють грунт і запобігають його руйнуванню. Тому для виживання людей та інших форм життя на Землі дуже важливо піклуватися про рослини та підтримувати їхнє здоров’я.

Зміни клімату та діяльність людини значно вплинули на екосистеми, стали причиною зменшення біорізноманіття, здоров’я рослин опиняється у все більшій небезпеці. Тому, ризики втрати врожаїв через спалахи розвитку шкідників та хвороб рослин, занесених при міжнародних перевезеннях з нехтуванням міжнародних стандартів фітосанітарних заходів, можуть бути занадто небезпечні для продовольчої безпеки у світі.

Збереження рослин у здоровому стані є важливим для життя на землі . Приєднуйтесь до глобального заклику до дії в цей «День Здоров'я Рослин 12 травня!».

                                          

                                        Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора