Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Пленарне засідання сорок сьомої сесії Зіньківської міської ради восьмого скликання

Дата: 03.05.2024 14:30
Кількість переглядів: 102

Результати поіменного голосування

 1.  

Про затвердження звіту про виконання показників бюджету Зіньківської міської територіальної громади за І квартал 2024 року (Додаток 1, Додаток 2).

 

 1.  

Про внесення змін до міської цільової Програми «Територіальна оборона Зіньківської територіальної громади та підтримки Збройних Сил України Національної гвардії України та інших військових формувань на 2023-2025 роки».

 

 1.  

Про внесення змін до комплексної Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Зіньківської територіальної громади на 2022–2024 роки.

 

 1.  

Про внесення змін до місцевої цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Зіньківської територіальної громади на 2022-2024 роки.

 

 1.  

Про внесення змін до Програми підтримки соціально-вразливих верств населення Зіньківської територіальної громади «Турбота» на 2022-2024 роки.

 

 1.  

Про внесення змін до Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на території Зіньківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

 

 1.  

Про внесення змін до Комплексної Програми Захисників і Захисниць України «Назустріч ветерану» Зіньківської міської ради на 2024-2025 роки.

 

 1.  

Про затвердження Програми забезпечення реалізації державних та регіональних програм з соціального забезпечення в умовах воєнного стану Зіньківської міської ради на 2024 рік.

 

 1.  

Про внесення змін до Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям Зіньківської міської ради.

 

 1.  

Про внесення змін до комплексної Програми розвитку освітньої галузі Зіньківської територіальної громади на 2022-2024 роки.

 

 1.  

Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури Зіньківської територіальної громади на 2022-2024 роки.

 

 1.  

Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту Зіньківської територіальної громади на 2022-2024 роки.

 

 1.  

Про затвердження Програми інформатизації Зіньківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки (програма, додатки).

 

 1.  

Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності комунальної установи «Трудовий архів» на 2022-2024 роки (Додаток).

 

 1.  

Про внесення змін до показників бюджету Зіньківської міської територіальної громади на 2024 рік.

 

 1.  

Про затвердження розпорядження міського голови.

 

 1.  

Про затвердження договорів укладених секретарем міської ради (Додаток).

 

 1.  

Про нову редакцію Положення про порядок встановлення меморіальних дошок та пам’ятних знаків на території Зіньківської міської ради.

 

 1.  

Про перейменування вулиці у селі Пірки, Зіньківської міської територіальної громади Полтавського району, Полтавської області.

 

 1.  

Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату виконавчих органів виконавчого комітету Зіньківської міської ради.

 

 1.  

Про внесення змін до граничної чисельності мережі бюджетних установ Зіньківської міської ради на 2024 рік.

 

 1.  

Про присвоєння рангів старостам Зіньківської міської ради.

 

 1.  

Про нову редакцію Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг та державної реєстрації» виконавчого комітету Зіньківської міської ради.

 

 1.  

Про нову редакцію Переліку адміністративних послуг, що надаються через віддалене робоче місце адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг та державної реєстрації» виконавчого комітету Зіньківської міської ради.

 

 1.  

Про нову редакцію Переліку адміністративних послуг, що надаються через віддалене робоче місце адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг та державної реєстрації» виконавчого комітету Зіньківської міської ради.

 1.  

Про надання згоди на списання з балансу КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської міської ради Полтавської області автомобіля УАЗ-3152.

 1.  

Про надання згоди на списання з балансу КНП «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської міської ради Полтавської області автомобіля УАЗ-452А.

 1.  

Земельні питання.

 1.  

Різне.

 

Протокол пленарного засідання сорок сьомої сесії Зіньківської міської ради восьмого скликання


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора