Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Пленарне засідання сорок шостої (позачергової) сесії Зіньківської міської ради восьмого скликання

Дата: 10.04.2024 12:00
Кількість переглядів: 94

Результати поіменного голосування

1. Про внесення змін до Програми мобілізаційної підготовки та призову громадян на строкову військову службу Зіньківської територіальної громади на 2022-2024 роки.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку дорожнього господарства Зіньківської територіальної громади на 2022-2025 роки.

3. Про визначення ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» замовником послуг з експлуатаційного утримання вулиць і доріг комунальної власності в межах Зіньківської територіальної громади.

4. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська міська центральна лікарня» Зіньківської міської ради Полтавської області на 2022-2024 роки.

5. Про внесення змін до Програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними засобами для використання в побутових умовах на 2022-2024 роки.

6. Про внесення змін до Програми «Надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування після досягнення 18-річного віку Зіньківської територіальної громади на 2023-2025 роки».

7. Про внесення змін до показників бюджету Зіньківської міської територіальної громади на 2024 рік.

8. Про затвердження розпорядження міського голови.

9. Про затвердження договорів укладених секретарем міської ради.

10. Про надання згоди на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт частини приміщень нежитлової будівлі дитячого відділення КНП «Зіньківська міська центральна лікарня» Зіньківської міської ради Полтавської області з метою створення умов для лікування, відновлення та реабілітації осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації, та військових.

11. Про надання згоди на виконання робіт по об’єкту «Капітальний ремонт частини приміщень відділення реабілітації та фізіотерапії будівлі головного корпусу КНП «Зіньківська міська центральна лікарня» Зіньківської міської ради Полтавської області з метою створення умов для лікування, відновлення та реабілітації осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації, та військових.

12. Про передачу матеріальних цінностей комунальної власності Зіньківської міської ради.

13. Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Зіньківської міської ради восьмого скликання від 17 жовтня 2023 року № 110 «Про нову редакцію Переліку об'єктів комунальної власності Зіньківської міської ради Другого типу для передачі в оренду без проведення аукціону».

14. Земельні питання.

15. Різне.

Протокол пленарного засідання


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора