Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Інформація для тих, хто планує виробництво насіння та садивного матеріалу

Дата: 13.03.2024 11:44
Кількість переглядів: 66

Фото без опису

Відповідно до статті 12 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/411-15#Text) фізичні особи-підприємці та юридичні особи, що мають наміри виробляти насіння і садивний матеріал з метою подальшої реалізації, за умови до-тримання майнових прав інтелектуальної власності на сорти рослин, повинні подати заяви щодо їх включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва.

Відділ контролю у сфері насінництва, розсадництва та якості зерна Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужи в Полтавській області Інформує , що з 11 березня 2024 року Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочало  прийом заяв для включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва.  

Після отримання заяви, Мінагрополітики перевіряє правильність її оформлення та достовірність поданих заявником відомостей, має право подавати органам державної влади та органам місце-вого самоврядування запити щодо перевірки достовірності інформації, зазначеної в заяві.

 Підставами для відмови у включенні до Реєстру є:

▪ невідповідність поданих документів вимогам Закону України «Про насіння і садивний матеріал» ;

▪ виявлення у поданих документах недостовірної інформації.

Рішення про виключення суб’єкта насінництва та розсадництва з Реєстру приймається Міністерством аграрної політики  та продовольства протягом десяти календарних днів з дня надходження заяви, документів (інформації) або встановлення фактів грубого порушення законодавства, які є підставою для виключення з Реєстру.

Прийом заяв здійснюється:

 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Мінагрополітики

📧 ua_seeds@ukr.net.

Контактна особа: Шутенко Таїса Олександрівна, тел.: (044) 363 0845, email: t.shutenko@minagro.gov.ua.

З формою (бланком) заяви можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/882-2016-%D0%BF.

Контроль за діяльністю суб’єктів насінництва та розсадництва на території області покладено на відділ контролю у сфері насінництва та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.

При виникненні питань з оформленням документів  просимо Вас звертатися за консультацією до відділу контролю у сфері насінництва, розсадництва та якості зерна управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Полтаваській області (ел адреса:  lohv_nasinnya@ukr.net).

Валентина Залізняк, відділ насінництва,  розсадництва та якості зерна Управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора