Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр соціальної підтримки та соціальних послуг «Берегиня» Зіньківської міської ради

Дата: 05.03.2024 07:55
Кількість переглядів: 80

Фото без опису

Виконавчий комітет Зіньківської міської ради, відповідно до статті 8, частини 2 статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 р. № 200, оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр соціальної підтримки та соціальних послуг «Берегиня» Зіньківської міської ради.

Конкурсна комісія утворюється у складі 6 осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до виконавчого комітету протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення.

Телефон для довідок : (05353) 3-12-98

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора