Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Понад 862 тисячі гривень отримали роботодавці Полтавщини за облаштування 18 робочих місць для осіб з інвалідністю

Дата: 04.01.2024 11:38
Кількість переглядів: 69

Фото без опису

Полтавщина – лідер в Україні з реалізації програми фінансової підтримки роботодавців, які працевлаштовують людей з інвалідністю й облаштовують для них робочі місця. Про це повідомила директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва під час брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини.

«На обліку в центрах зайнятості області перебуває 220 осіб з інвалідністю. Минулоріч в регіоні облаштували 18 робочих місць для таких людей. На це спрямували понад 862 тисячі гривень з державного бюджету. Облаштували робочі місця для водія, тракториста, бухгалтера, викладача», – розповіла Катерина Клавдієва.

За її словами, з 1 січня 2024 року компенсація за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю першої групи складає 106,5 тис. грн (15 мінімальних заробітних плат).

Для облаштування робочого місця для особи з інвалідністю другої групи – 71 тис.грн (10 мінімальних заробітних плат).

Роботодавцям,у межах цієї програми, компенсують витрати на придбання меблів, поручнів та брусів, допоміжних засобів для позиціонування курсора та тактильних комп’ютерних дисплеїв, брайлівських клавіатур і портативних пристроїв, підйомних платформ для робочих місць, тощо.

Детальніше про компенсацію за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/kompensaciya-za-oblashtuvannya-robochyh-misc-osib-z-invalidnistyu-0 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора