Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

1 грудня 2023 року Державна служба України з питань праці розпочинає інформаційну кампанію «Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці»

Дата: 04.12.2023 10:00
Кількість переглядів: 114

Для забезпечення зростання кількості осіб, охоплених соціальним страхуванням, з урахуванням Національного Плану зниження рівня незадекларованої праці на 2023 рік, Державна служба України та її територіальні органи у період з 01.12.2023 по 31.12.2023 проводять інформаційну кампанію «Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці».

Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

Метою кампанії є донесення до громадян, як роботодавців, так і працівників, інформації щодо переваг офіційного працевлаштування, про ризики та наслідки незадекларованої праці, правильність оформлення трудових відносин.

Окремо слід звернути увагу, що в ході кампанії інспекторами праці здійснюватимуться відвідування роботодавців з метою інформування, під час яких відбуватиметься моніторинг стану додержання вимог законодавства, зокрема кількості працівників відвіданих суб’єктів господарювання.

Упродовж грудня на офіційному сайті Зіньківської громади будуть публікуватися тематичні матеріали, з якими ви зможете більш детально ознайомитися.

 

 

Головний державний інспектор Північно-Східного

міжрегіонального управління Держпраці

Тетяна ЖОЛОБ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора