A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги громадян!

Дата: 20.11.2023 16:12
Кількість переглядів: 39

Розпочинається збір пропозицій до формування Програми соціально-економічного розвитку Зіньківської територіальної громади на 2024 рік.

Це можуть бути питання, які стосуються будь-якої сфери: освіти, охорони здоров’я, культури, економіки, інфраструктури, благоустрою та ін. Головне – щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень місцевої влади, чітко та конкретно сформульовані.

Основною метою Програми соціально-економічного розвитку Зіньківської територіальної громади на 2024 рік. є створення умов для повноцінного функціонування громади, зокрема, через зростання добробуту і підвищення якості життя населення, забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці, підвищення її конкурентоспроможності, як основи для збалансованого зростання стандартів та показників економічного розвитку.

Пропозиції просимо надавати до відділу економічного розвитку, муніципальних ініціатив та інвестицій виконавчого комітету Зіньківської міської ради за адресою: м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 40 або на електронну адресу: zinkiv.mr.v.ekonroz@ukr.net до 01.12.2023 року.

Всі зібрані ініціативи будуть опрацьовані на предмет можливості їх виконання та запропоновані до включення Програми соціально-економічного розвитку Зіньківської територіальної громади на 2024 рік.

Розбудуємо нашу громаду разом!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора