Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Що робити, якщо паспортний документ втрачено за кордоном.

Дата: 31.10.2023 15:07
Кількість переглядів: 55

Фото без опису

           Процедура звернення до уповноважених органів внаслідок викрадення паспорта є однаковою в більшості країн. Як і в Україні, закордоном необхідно відразу звернутись до найближчого відділення поліції для складання заяви про втрату паспортного документа.

       За результатами прийому такої заяви вам має бути видана копія протоколу або довідка про тимчасову відсутність закордонного паспорта. З цією довідкою необхідно звернутися до найближчої дипломатичної чи консульської установи України для оформлення нового закордонного паспорта (актуально для громадян України, які постійно проживають або тимчасово перебувають на території відповідної країни) або ж для отримання посвідчення особи на повернення в Україну.

     Після повернення додому потрібно звернутися до Міграційної служби, щоб повідомити про втрату документа та оформити новий.

         Нагадуємо, оформити або відновити втрачені паспортні документи можна у будь-якому підрозділі Міграційної служби Полтавщини НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації. Адміністративні послуги доступні в усіх підрозділах Міграційної служби Полтавської області. З переліком підрозділів можна ознайомитися на сайті ДМС за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poltava/pidrozdily.html .

 

УДМС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора