A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

У вересні 2023 року на території Полтавської області розпочинається кампанія з вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу!

Дата: 22.09.2023 13:55
Кількість переглядів: 70

 

Сказ – одна з найнебезпечніших летальних вірусних хвороб спільних для тварин та людей.

Оскільки основним джерелом вірусу сказу є лисиця червона, то профілактика даного захворювання серед тварин дикої фауни є одним з основних заходів.

На території Полтавщини кампанії з пероральної імунізації тварин в дикій фауні розпочалися в 2007 році, з 2018 по 2021 рік – проводилися шляхом розповсюдження принад авіатранспортом.

Так, на території Полтавської області у 2023 році імунізація диких м’ясоїдних тварин розпочинається у вересні.

 Розповсюдження вакцини буде проведено шляхом ручного розкладання принад з вакциною на визначеній площі, яка погоджена із районними військовими адміністраціями (за виключенням населених пунктів, водно-болотних угідь, ріллі, автодоріг).

Антирабічна вакцина складається з поживної принади, яка має харчові та привабливі компоненти для тварин, у вигляді брикету коричневого кольору, в середині якої знаходиться полімерний блістер з активними компонентами вакцини.

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області звертається до громадян із проханням не чіпати та не переміщувати принаду з вакциною!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора