Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Будьмо свідомими громадянами: не завдаваймо шкоди собі і довкіллю!

Дата: 21.09.2023 10:01
Кількість переглядів: 70

Фото без опису

При спалюванні листя та залишків рослинності у повітря виділяються сполуки, які шкодять здоров'ю людини. Особливо страждають від цього діти. Вдихання диму може провокувати легеневі захворювання та навіть онкологію. Окрім того, листя часто горить із безліччю іншого сміття, що посилює забруднення атмосфери. 

За навмисний підпал сухостою передбачена відповідальність — штраф. За спалення листя на приватній території від 340 до 1360 грн, на території підприємства для посадових осіб — від 850 до 1700 грн.

Випалювання рослинності на полях, луках, пасовищах, або ж випалювання залишків чи опалого листя на землях с/г призначення та інших зелених насаджень — штраф від 3060 грн або 6120 грн, якщо ж дії вчиняють посадові особи від 15300 до 21420 грн.

Який же вихід? Що робити?

Проста порада — компостувати листя та залишки городини, і це найкращий варіант. За умови правильного компостування на наступний рік отримаєте чудове добриво для вашої присадибної ділянки.

Крім цього, завжди можна звернутися до МКП «Зіньківський комунгосп» за номером телефону 050 324 8110 та обговорити усі деталі для отримання послуги із вивезення залишків рослинності.

Будьмо свідомими громадянами: не завдаваймо шкоди собі і довкіллю!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора