Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Модернізовані заклади медицини із якісними умовами для персоналу і пацієнтів незабаром обслуговуватимуть жителів Зіньківської громади

Дата: 21.09.2023 09:21
Кількість переглядів: 56

Фото без опису

Зіньківська громада пройшла складний конкурсний відбір Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та отримала кошти для співфінансування інфраструктурних проєктів. Тепер у громаді зможуть реконструювати два медзаклади — Зіньківську міську лікарню та Зіньківський Центр первинної медико-санітарної допомоги.

За умовами конкурсного відбору більшу частину коштів — 80% — громада отримає за рахунок відповідної субвенції у межах «Програми з відновлення України», яка фінансується Європейським інвестиційним банком. Співфінансування з місцевого бюджету складе 20% від загальної вартості проєктів. Під час 36 сесії Зіньківської міськради 8 скликання депутатський корпус підтримав зміни у Програмі соціально-економічного розвитку Зіньківської міської територіальної громади на 2023 рік, за якою фінансуватимуть дані проєкти.

Наступний крок також вже зроблено — громада почала розробку проєктно-кошторисної документації. Ці проєкти масштабні, з великим обсягом робіт, тому на їхню реалізацію орієнтовно знадобиться 35 місяців. 

У результаті Зіньківщина отримає два сучасних, модернізованих заклади медицини із якісними умовами для персоналу і пацієнтів.

— Це надзвичайно важливе та вагоме досягнення для Зіньківської громади. Реконструкція, та ще й двох закладів охорони здоров'я, які безумно її потребують, на сьогодні є занадто дороговартісною для бюджету громади, щоб реалізувати самотужки. Попереду нас чекає клопітка й довготривала робота, але громада варта сучасних закладів охорони здоров'я! — говорить директор Зіньківської міської лікарні Олександр Запорожченко.

Фото без опису

 

Тішиться новиною і в. о. директора КНП «Зіньківський ЦПМСД» Людмила Сайкіна.

— Розвиток медичної галузі є одним із пріоритетних у громаді. Відрадно, що Зіньківщина матиме сучасний Центр первинної медико-санітарної допомоги, де буде комфортно себе відчувати як медичний персонал, так і пацієнти, — зазначає очільниця закладу.

Фото без опису

Олеся ТУР, ІВ "Полтавщина"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора