Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Щиро вітаємо прийомних батьків, батьків-вихователів, всіх дотичних до цієї благородної справи з Днем усиновлення

Дата: 17.09.2023 09:30
Кількість переглядів: 142

Фото без опису

 

Усиновлення – це особливе батьківство і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків, свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, батькам-вихователям, всім, хто небайдужий до дитячої долі. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло, дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

Хай у ваших домівках завжди панують спокій і затишок, а життя буде безхмарним та заможним. Нехай прийняте вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у вашому житті, а любов, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного довголіття власної родини! Миру всім нам і Перемоги Україні!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора