A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Підприємці Полтавщини зареєстрували майже 10 тисяч ПРРО

Дата: 13.09.2023 11:18
Кількість переглядів: 142

 

За повідомленням Головного управління ДПС у Полтавській області, станом на 01 вересня 2023 року зареєстровано 9 570 програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО), з них юридичними особами – 271, фізичними особами-підприємцями – 9 299, а також 8 531 класичний реєстратор розрахункових операцій (РРО), з них юридичними особами – 2 743, фізичними особами-підприємцями – 5 788.
В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова у коментарі представникам місцевих медіа зазначила, що з початку серпня поточного року розпочалася масштабна інформаційно – роз’яснювальна кампанія щодо новацій податкового законодавства, у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», в частині реєстрації та застосування РРО/ПРРО. Податківці Полтавщини під час проведення щоденних зустрічей та сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» інформують суб’єктів господарювання про останні зміни у податковому законодавстві та консультують щодо порядку реєстрації та особливостей застосування РРО та/або ПРРО.
У Головному управлінні ДПС у Полтавській області звертають увагу суб’єктів господарювання, що в розділі "Онлайн-навчання" офіційного вебпорталу ДПС вони мають можливість ознайомитись із відповідями на актуальні запитання, зокрема з інструкціями щодо використання програмних та класичних РРО:
https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/zastosuvannya-rro-prro/.

 

 


Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора