Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

УВАГА: ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ!

Дата: 07.09.2023 14:14
Кількість переглядів: 71

Фото без опису

 

В рамках державної бюджетної програми за рахунок коштів державного бюджету здійснюються заходи із професійної адаптації, шляхом професійного навчання.

Даними послугами забезпечуються:

- ветерани війни;

- особи, які звільняються або звільнені із військової служби;

- особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною;

- члени сімей вищезазначених категорій осіб (дружина/чоловік, діти);

- члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;

- члени сімей загиблих (померлих) З, для захисників та Захисниць;

- постраждалі учасники Революції Гідності.

Для вищезазначених категорій професійна адаптація здійснюється шляхом організації короткострокових навчальних курсів, спрямованих на підвищення кваліфікації або перепідготовки у закладах професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої та вищої освіти різних форм власності, інших суб’єктів освітньої діяльності.

Зокрема, здійснюється підготовка та перепідготовка водіїв категорії А, В, С, Д, Е, СЕ, навчання на машиніста бульдозера, машиніста автовишки, бджоляра, оператора котельні, перукаря, слюсара – ремонтника, електрозварника, курси англійської мови, діловодства, комп'ютерної грамотності, програмування та веб-дизайну, інші.

Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формою навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами. За результатами успішного завершення навчання - особа отримує документ державного зразка відповідно до законодавства.

Відділом з питань призначення та виплати державної соціальної допомоги та інших видів соціальної підтримки населенню УСЗН Полтавської РВА в м.Зіньків (кабінет №42) надаються консультації та здійснюється прийом заяв від вищезазначених категорій громадян для отримання послуг з професійної адаптації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора