Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Чи допускаються виправлення у касовій книзі?

Дата: 07.09.2023 13:25
Кількість переглядів: 64

Фото без опису

 

Відповідно до п. 39 розд. ІV Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148, виправлення в касовій книзі не допускаються.
Зроблені виправлення підписуються касиром, а також головним бухгалтером або особою, яка його заміщує.

 


Головне управління ДПС у Полтавській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора