A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Представники БО «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісес» провели тренінг на тему: «Професійне вигорання: шляхи подолання наслідків та протидія явищу»

Дата: 30.08.2023 15:42
Кількість переглядів: 57

Сьогодні регіональний координатор БО «Благодійний Фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісес» Роман Широких та психологиня Наталія Панченко в межах проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується за фінансування UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні, провели тренінг на тему: «Професійне вигорання: шляхи подолання наслідків та протидія явищу».

Дана тема, як ніколи, є актуальною, адже в умовах воєнного стану кожна людина відчуває стрес, який впливає на її організм. Дуже важливим у таких ситуаціях є надання саме першої допомоги, яка зможе стабілізувати емоційний стан людини та запобігти таким емоційним проблемам як: вигорання, нервовий зрив або навіть депресія.

Психологиня Наталія Панченко розповіла про симптоми та етапи емоційного вигорання, провела діагностику синдрому професійного вигорання тощо.

- Завдяки тренінгу кожен зміг нагадати собі та іншим про важливість ментального здоров'я в житті кожного. Дякую спікерам та всім учасникам заходу, - зазначила перший заступник міського голови Інна Авраменко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора