A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Вічна пам'ять Герою...

Дата: 28.08.2023 13:49
Кількість переглядів: 44

Він став у ряди Небесного війська, щоб з висоти захищати рідну землю та український народ

Кривава війна цинічно забирає справжніх, мужніх та хоробрих Героїв України, які до останнього подиху відстоюють Незалежність та цілісність нашої Батьківщини.

Чорна тінь закрила небо над Шилівкою, Зіньківська громада знову в скорботі. В районі населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області 20 серпня загинув стрілець (помічник кулеметника) 1 відділення 1 взводу оперативного призначення, наш земляк Жмурко Олександр Володимирович.

Народився Олександр Жмурко 11 січня 1994 року в селі Шилівка. Після закінчення 8 класу Шилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів продовжив навчання у Полтавській загальноосвітній школі-інтернат №1.

Закінчив Полтавське професійно-технічне училище №23 ім. Бірюзова, здобувши спеціальність водія. Упродовж 2012 – 2014 років навчався у Полтавському кооперативному технікумі, потім – у Полтавському університеті економіки і торгівлі.

- Саша був надзвичайно відповідальним, добрим, чуйним, дисциплінованим, спокійним, трудолюбивим, брав активну участь у позакласних та позашкільних заходах, шкільних і районних спортивних змаганнях, але понад усе він захоплювався футболом. Це дуже тяжка втрата для педагогічного колективу школи та всього села, - розповіла класний керівник Героя Зінаїда Вербич.

З 2017 року працював тренером фізкультури комунальної спортивної споруди стадіону «Старт». Був головою федерації футболу району та громади. Неодноразовий чемпіон обласних та районних змагань з футболу. 25 квітня призваний до лав Національної Гвардії України.

Йому назавжди залишилося 29. До останнього подиху Олександр Володимирович мужньо захищав кордони нашої країни, боронив рідну землю від московитської орди, віддав життя за світле і вільне майбутнє кожного із нас.

Низький уклін та безмежна вдячність нашому Герою за захист рідної землі та майбутніх поколінь. На жаль, словами неможливо загоїти в серці болючу і криваву рану втрати. Щирі співчуття мамі Галині Василівні, батьку Володимиру Миколайовичу, брату Віталію Володимировичу, всім рідним та близьким.

Вічна пам’ять і слава відважному Сину Українського Народу!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора