Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

1 червня 2023 р. розпочав дію пілотний проект єОздоровлення

Дата: 24.08.2023 10:40
Кількість переглядів: 81

Фото без опису

Відділ з питань призначення та виплати державної соціальної допомоги та інших видів соціальної підтримки населенню УСЗН Полтавської РВА в м.Зіньків інформує, що на початку літа, 1 червня 2023 р., розпочав дію пілотний проект – єОздоровлення. У рамках проекту був запроваджений механізм “гроші ходять за дитиною” –  для оплати послуг з оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги і підтримки.

Завдяки проекту, який реалізується Міністерство соціальної політики України, вперше батьки дитини, яка виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім’ї змогли отримувати кошти від держави на оздоровлення дитини. Ці кошти зараховуються на банківський рахунок одного з батьків і витрачати їх можна виключно на придбання путівки до дитячого табору.

На початку реалізації проекту фокус допомоги був спрямований на дітей, які, внаслідок війни, опинились у найбільш складному становищі, тобто дітей з регіонів, що були в тимчасовій окупації, знаходяться в зоні активних бойових дій чи на кордоні з російською федерацією.

Наразі діти вищеназваних категорій з усієї України можуть відпочити та оздоровитися в межах цього проєкту.

Відтепер, незалежно від місця проживання такої дитини, її родина отримала право і можливість скористатися державною програмою єОздоровлення.

Щоб скористатися послугою, одному з батьків дитини треба звернутись до Приватбанку, отримати картку із спеціальним режимом використання й дочекатися зарахування коштів. Далі – самостійно обрати заклад для відпочинку чи оздоровлення дитини, з переліку закладів з Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей. Потім – забронювати місце для відпочинку своєї дитини у цьому закладі і розрахуватися за путівку отриманою карткою.

Аби забезпечити максимальну безпеку оздоровлення дітей, до переліку включено лише заклади вищої категорії.

Більше детальної інформації – на сайті за посиланням  https://www.msp.gov.ua/news/23019.html


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора