Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги постраждалих осіб від підриву Каховської ГЕС: термін подачі заяв на виплату одноразової матеріальної грошової допомоги продовжено

Дата: 22.08.2023 10:23
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

 

8 серпня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 825 „Про внесення зміни до пункту 8 Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції”.

Внесеними змінами продовжено до 31 жовтня 2023 року (включно) термін прийому заяв на виплату постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції одноразової матеріальної грошової допомоги.

Постраждалими визнаються ті особи, які на момент виникнення надзвичайної ситуації:

проживали/були зареєстровані/задекларовані у населених пунктах, що розташовані в районах підтоплень Миколаївської та Херсонської областей. Перелік населених пунктів, що розташовані в районах підтоплень разом із переліком вулиць та адрес (за можливістю) затверджується Миколаївською та Херсонською обласними військовими адміністраціями;

перемістилися після 06 червня 2023 р. з тимчасово окупованих російською федерацією територій Миколаївської та Херсонської областей, які розташовані в районах підтоплень зазначених регіонів.

Матеріальна грошова допомога призначається органами соціального захисту населення Миколаївської та Херсонської областей на кожну постраждалу особу у розмірі 5 тис. грн.

Важливо! Заява постраждалою особою також може бути подана до управління соціального захисту населення за адресою фактичного місця проживання. В такому разі заява не пізніше трьох робочих днів буде надіслана органу соціального захисту населення (Херсонської або Миколаївської областей) за зареєстрованим/задекларованим місцем проживання (перебування) постраждалої особи для подальшого розгляду та прийняття рішення щодо призначення матеріальної грошової допомоги таким органом.

Допомога призначається та виплачується на підставі поданої постраждалою особою заяви, за встановленою формою, з пред’явленням:

документа, що посвідчує особу, або є-Документа;

документа, що підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків;

для дітей – свідоцтва про народження дитини або е-свідоцтва про народження. Інформація про неповнолітню дитину включається до заяви одного з батьків.

У випадку, якщо документи були втрачені, можуть бути пред'явлені їхні скан- чи фотокопії або використані відомості з Єдиного державного демографічного реєстру та інших державних інформаційних ресурсів.

Виплата коштів проводиться у визначений постраждалою особою спосіб - через АТ „Укрпошта” або через банківську установу.

Одноразова матеріальна грошова допомога постраждалому населенню внаслідок підриву греблі Каховської гідроелектростанції надається незалежно від факту отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Відділ соціального захисту


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора