Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Міністерство цифрової трансформації запустило масштабний проєкт «"Дія.Освіта"

Дата: 18.08.2023 15:22
Кількість переглядів: 71

Фото без опису

У травні 2023 року Міністерство цифрової трансформації запустило масштабний проєкт «"Дія.Освіта", який поєднує можливості навчання, розваг і профорієнтації. Цей проєкт є більш масштабним етапом платформи "Дія.Цифрова освіта", яка запрацювала у 2020 році та була спрямована на підвищення цифрової грамотності та навичок українців.

"Дія.Освіта" — результат спільної роботи Міністерства цифрової трансформації, Google.org та Фонду Східна Європа. Ця ініціатива покликана сприяти розвитку освіти в Україні та забезпечити доступ до якісної цифрової освіти для всіх охочих.

З початком повномасштабного вторгнення багато людей втратили роботу або закрили свої бізнеси, і тепер їм доводиться починати все спочатку.

У таких умовах держава зобов'язана створити сприятливі умови для переорієнтації та підвищення кваліфікації населення. Саме з цією метою, за підтримки Google.org, було запущено оновлену платформу "Дія.Освіта", яка надає кожному можливість розвинути нові навички та підготуватися до нової професії.

Які курси є на “Дія. Освіта”?

У рамках проєкту "Дія.Освіта" фахівці з сучасної освіти та практик розробили різноманітні освітні продукти, враховуючи новий європейський порядок навчання дорослих на 2021–2030 роки. Пріоритетними є професії, які мають попит на ринку праці.

Серед найпопулярніших курсів, які доступні усім охочим:

мобільний фотограф;

бариста;

дизайнер інтер'єру;

барбер;

тестувальник.

Також тут можна опанувати професію плиточника, кравчині, ландшафтного дизайнера та інші.

Після успішного завершення навчання кожен учасник отримує сертифікат, який можна додати до свого резюме.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора