Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ ДМИТРА БУТА

Дата: 14.08.2023 09:00
Кількість переглядів: 91

Фото без опису

 

14 серпня минають роковини з дня загибелі Дмитра Михайловича Бута. Дмитро народився 9 вересня 1980 року в Полтаві, але багато часу проводив у Підозірці Дейкалівської сільської ради, звідки родом батьки. Старанно навчався у школі, після якої вступив до Полтавського фахового коледжу нафти і газу, де завершив навчання з відзнакою. Продовжив здобувати освіту в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Пізніше Дмитра було призвано до лав Збройних Сил України, де протягом року він ніс службу. Згодом зосередився на розвитку своєї професійної кар’єри - розпочав працювати в управлінні бурових робіт.

9 березня 2022 року Дмитро добровольцем став на захист України. Був солдатом кулеметного взводу 3-го механізованого батальйону. 14 червня у бою під Сєвєродонецьком чоловік отримав поранення та певний час перебував на лікуванні в госпіталі, але не так легко зламати того, хто присягнув вірності своїй Батьківщині… Тож з відновленими силами військовослужбовець рішуче повернувся на фронт.

У бою за Костянтинівку Донецької області Дмитро отримав поранення, через два місяці, 14 серпня, загинув. Ціною власного життя, захищаючи рідну землю від російського агресора, він виборював право нашої нації бути вільною.

Світла пам’ять та безмежна шана полеглому захиснику! Доземний уклін його родині. Запевняємо, відважна рішучість і мужній подвиг Героя навічно закарбовані в пам’яті нашого народу…

Герої не вмирають, вони продовжують захищати нас із небес!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора