Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Робота працівників відділу благоустрою

Дата: 11.08.2023 15:00
Кількість переглядів: 58

Фото без опису

 

Невтомні працівники відділу благоустрою продовжують працювати, створюючи комфорт та затишок для всіх нас.

Вивіз сміття, прополка клумб, косіння та загрібання трави, спилювання аварійних дерев, чищення плитки та тротуарів – це лише невеликий перелік їх щоденної роботи.

Проведено щебеніння та грейдерування пров. Широківського, відремонтовано столик в альтанці парку Вічної Слави, лавочки в дитячому парку та по вул. Воздвиженській, 73.

Електромонтери здійснили перевірку схеми підключення сільських будинків культури у Пірках та Великій Павлівці. Перевели години вуличного освітлення у Зінькові, Бобрівнику, Шилівці, перевірили та відремонтували внутрішню електропроводку й освітлення підвальних приміщень.

У Зінькові на КТП № 720 замінили електронний таймер та контактор, виконали перетяжку контактних з’єднань, на КТП № 61 відремонтували контактор. У дитячому парку разом з працівниками Полтававодоканалу замінили станцію подачі води.

Інспектор по благоустрою Тетяна Васільєва провела рейд по вул. Соборності, Гагаріна, Воздвиженській, Дроздівській, І. Петровського щодо косіння трави на прилеглій території біля домоволодінь.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора