Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги громадян: запрошуємо на перегляд фільму «Листи до Джульєти» під відкритим небом

Дата: 09.08.2023 14:27
Кількість переглядів: 104

Фото без опису

Запрошуємо 12 серпня о 20:30 всіх охочих до міського будинку культури на перегляд фільму «Листи до Джульєти» під відкритим небом.

Жанр: романтичний, драма, комедія.

Країна: США.

Сюжет: Фільм «Листи до Джульєтти» - романтична історія про кохання, якому не страшні час і відстань.

Софі Холл - захоплива натура, вона працює журналісткою в престижному виданні в Нью-Йорку і незабаром збирається вийти заміж за ресторатора Віктора, зануреного в організацію відкриття власного закладу.

Разом вони відправляються в Італію, де Софі бродить по вулицях Верони, милуючись красою, поки Віктор шукає сири і вино, а також зустрічається з потенційними постачальниками.

Під час однієї з прогулянок дівчина бачить стіну будинку Джульєтти, на яку закохані дівчата прикріплюють свої листи до вигаданого персонажу Шекспіра, питаючи ради в амурних справах. Софі знайомиться з тими, хто збирає ці послання і відповідає на них. Вона і сама, знайшовши лист п'ятдесятирічної давності за одною з цеглин, вирішує написати якійсь Клер, що не наважилася свого часу на втечу з коханим Лоренцо.

На подив Софі і всіх оточуючих, Клер приїжджає до Верони разом з онуком на пошуки Лоренцо, надихнувшись тим, що трапилося. Героїня вирішує поїхати разом з ними і своїми очима побачити фінал цієї чудової казки.

Тривалість: 01:45:21.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора