Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Фахівці Зіньківської міської ради взяли участь у тренінгу з впровадження Програми соціального відновлення сімей, які постраждали від війни

Дата: 08.08.2023 16:04
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

Захід днями відбувся у Києві, в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю з Миргородською та Решетилівською громадами.

У ході навчання, учасники ознайомилися із етапами Комплексної програми, детально розглянули роботу та дії усіх залучених спеціалістів.

- Завдячуючи нашим захисникам, маємо можливість жити і працювати. Тож, у свою чергу, Зіньківська громада готова реалізовувати Програму соціального відновлення військових та їх сімей. Заходи будуть спрямовані на максимальне відновлення фізичного здоров’я та стабілізації психоемоційного стану військовослужбовця, підвищення ефективності його діяльності та соціальне родинне відновлення, - зазначила перший заступник міського голови Інна Авраменко

Зазначимо, що робота з даного напрямку розпочата за ініціативи народного депутата України Олега Кулініча та за підтримки Міністерства соціальної політики України, громадських організацій, обласної та місцевої влади.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора