Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Головне управління ДСНС України у Полтавській області інформує

Дата: 04.08.2023 08:11
Кількість переглядів: 37

Фото без опису

Фото без опису

 

На території Зіньківської громади завершується жнивна кампанія. Рятувальники відвідують сільгосппідприємства та нагадують працівникам правила пожежної безпеки, надають рекомендації як запобігти пожежі під час збирання та зберігання нового врожаю.

 Нагадуємо мешканцям громади, що в період збирання врожаю категорично забороняється:
- палити біля хлібних масивів;
- розкладати багаття на полях та поблизу них;
- спалювати стерню, післяжнивні залишки;
- дорослі повинні нагадати дітям про правила пожежної безпеки та подбати, щоб вони не бавилися з вогнем поблизу сільгоспугідь;

Також нагадуємо, що відповідно до ст. 77-1 КУпАП випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 3 060 грн до 6 120 грн і на посадових осіб – від 15300 грн до 21420 грн.

Пам’ятайте, що дотримання всіх вимог – це гарантія збереження врожаю від пожежі!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора