Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Упродовж 31 липня – 2 серпня працівники відділу благоустрою виконали чималий об’єм робіт

Дата: 02.08.2023 16:15
Кількість переглядів: 109

Фото без опису

У Бобрівнику відремонтували водопровідну башту.

Спиляли аварійне дерево по вул. Козацькій, згідно заяви місцевої жительки.

Провели зварювальні роботи в дитячому парку, чистку Полтавського та Солов’янівського мосту. Засипали аварійну яму на перехресті вулиць Воздвиженська та Охтирська, в районі АЗС.

Відремонтували контактор на КТП №5 у Сиверинівці та електропроводку лампи підвального приміщення адмінбудівлі, замінили автоматичний вимикач на КТП №142 Зінькова. Провели монтаж лінії вуличного освітлення після пориву дротів у Бобрівнику, чистку навколо лінії електропередач, ревізію контактних з’єднань по вул. Дроздівській у Зінькові.

Інспектором по благоустрою проведено роз’яснювальну роботу приватним підприємцям про дотримання правил благоустрою, а саме: утримання у належному стані прилеглих територій.

Продовжується прополка клумб та косіння вулиць міста, вивезення гілля, сміття тощо.

У планах на найближчі два дні – замінити лінію вуличного освітлення і ліхтарів по вул. Дроздівській Зінькова, провести щебеніння вул. Сумської та Широківської. Продовжити косіння вулиць міста, територію біля автобусних зупинок, спортивного майданчику, що в дворі будинку по вул. Воздвиженській, 73. Відремонтувати стіл в альтанці парку Вічної Слави та тротуар на Солов’янівському мосту.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора