Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Працівники відділу благоустрою міської ради кожного дня відповідально працюють для того, щоб наша громада виглядала охайною та чистою

Дата: 31.07.2023 15:55
Кількість переглядів: 112

Фото без опису

За період з 24 по 31 липня, окрім традиційної прополки клумб та вивезення сміття по місту, працівники відділу благоустрою провели щебеніння вул. Вишневої (висипали 32 т щебеню), Гончарної (44 т) та Полтавської (62 т), грейдерування вул. Шкільної між Тарасівкою та Зіньковом.

У міському дитячому парку відремонтували дитячу гойдалку.

Викосили траву по центральній вулиці міста, біля пам’ятника Т.Г. Шевченка, на території 3 школи та перехресті доріг Зіньків – Лютенські Будища та Зіньків – Полтава. Триває косіння у парку Вічної Слави.

Розпочали роботу по чищенню бордюрів на Полтавському мосту.

У Арсенівці та Ставковому енергетики встановили ліхтарі вуличного освітлення. Ліквідували пориви ліній вуличного освітлення у Дамасці та Ставковому. Відремонтували розподільчий щит у приміщенні старостату села Ставкове. Відновили енергопостачання школи в Артелярщині. Провели монтаж електропроводки внутрішніх мереж у Власівці, ремонт та реконструкцію внутрішньої електропроводки у місці компактного проживання в Артелярщині.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора