Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Шановні мешканці Зіньківської громади!

Дата: 17.07.2023 08:32
Кількість переглядів: 445

Фото без опису

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 р. № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них» на території нашої громади розпочато роботу над розробкою проєкту Програми комплексного відновлення територіальних громад (далі – Програма). Ця робота спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування просторового розвитку нашої громади. За допомогою Програми ми зможемо спрогнозувати свій розвиток збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень (у тому числі – безпекового характеру).

Якісна Програма – це підстава для швидкого залучення інвестицій, отримання міжнародної та державної допомоги, планування конкретних заходів нашого подальшого відновлення та розвитку.

Сьогодні кожний з вас має можливість не просто висловитись про те, як краще здійснити точкові ремонти та «підлатати» існуючу забудову. Ви можете долучитись до формування бачення нашої громади у майбутньому, виходячи з особливостей нашої місцевості, структури забудови, характеристик бізнесу, нашої культури та історії.

Зі змістом рішення виконавчого комітету Зіньківської міської ради Полтавської області «Про розроблення проєкту Програми комплексного відновлення території Зіньківської територіальної громади (її частини) Полтавського району Полтавської області» від 26.05.2023 № 129 Ви можете ознайомитись тут.

Більш детально дізнатися про законодавче регулювання процедур розробки Програми із відповідною постановою Кабінету Міністрів України можна ознайомитись тут.

Важливо! Вимоги до Програми досить чітко визначені законом. Тому ми просимо уважно ознайомитись зі змістом цього оголошення та з розумінням поставитись до необхідності дотримувались певних правил під час заповнення шаблону з надання пропозицій.

Проявіть свою зацікавленість та візьміть участь у зборі пропозицій щодо розробки проєкту Програми, перейшовши за посиланням та заповнивши анкету.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора