Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Перемога у спартакіаді серед голів, їх заступників, керівників апарату, старост, працівників виконавчих комітетів територіальних громад та органів місцевого самоврядування

Дата: 15.07.2023 20:45
Кількість переглядів: 44

Фото без опису

Сьогодні у смт. Розсошенці відбулася спартакіада серед голів, їх заступників, керівників апарату, старост, відповідальних працівників за фізичну культуру і спорт, працівників виконавчих комітетів територіальних громад та органів місцевого самоврядування, голів місцевих осередків ГО "ВФСТ "Колос".

Напруженою, видовищною та натхненною була гра з кожного виду спорту, адже всі учасники ні на мить не поступалися місцем своїм суперникам.

Команда Зіньківської громади здобула І загальнокомандне місце, І місце з паркового волейболу та І місце з тенісу настільного!

Щиро вітаємо наших переможців із черговими здобутками на спортивній ниві! Мирного неба над головою та Перемог в наступних змаганнях!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора