A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Конструктивно та злагоджено: обговорили важливі питання, внесли зміни до ряду програм та показників бюджету громади

Дата: 12.07.2023 17:59
Кількість переглядів: 41

🖋️Сьогодні під головуванням міського голови Сергія Максименка відбулося пленарне засідання тридцять третьої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання.

📝Участь у роботі пленарного засідання взяли 22 депутати із 26.

📑Депутати розглянули Положення про старосту виконавчого комітету Зіньківської міської ради в новій редакції та затвердили порядок проведення громадського обговорення (громадських слухань) щодо кандидатури старости старостинського округу, утвореного Зіньківською міською радою.

✅Внесли зміни до програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними засобами для використання в побутових умовах на 2022 – 2024 роки та програми фінансової підтримки житлово-комунального господарства Зіньківської громади на 2022 – 2025 роки.

📊Своїми рішеннями депутатський корпус міської ради підтримав проєкт рішення про внесення змін до показників бюджету Зіньківської громади на 2023 рік.

✅Серед інших питань порядку денного розглянули блоки майнових та земельних питань.

📋До сесії надійшло два депутатських запити депутатів міської ради Олександра Бондаренка та Аліни Петренко, по яких депутати прийняли рішення направити для розгляду та детального опрацювання до виконавчого комітету міської ради.

💪Дякуємо Збройним Силам України! Разом до Перемоги🇺🇦


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора