A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Пленарне засідання тридцять третьої (позачергової) сесії Зіньківської міської ради восьмого скликання

Дата: 12.07.2023 13:56
Кількість переглядів: 95

Результати поіменного голосування

 1. Про нову редакцію Положення про старосту Зіньківської міської ради.
 2. Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) щодо кандидатури старости старостинського округу утвореного Зіньківською міською радою.
 3. Про внесення змін до Програми забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю технічними засобами для використання в побутових умовах на 2022-2024 роки (додаток).
 4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки житлово-комунального господарства Зіньківської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.
 5. Про внесення змін до міської цільової Програми «Територіальна оборона Зіньківської територіальної громади та підтримки Збройних Сил України Національної гвардії України та інших військових формувань на 2023-2025 роки».
 6. Про внесення змін до показників бюджету Зіньківської міської територіальної громади на 2023 рік (Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4, Додаток 5).
 7. Про затвердження актів приймання-передачі об’єктів інженерної інфраструктури розташованих на території Ставківського старостинського округу з балансу виконавчого комітету Зіньківської міської ради на баланс міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп».
 8. Про прийняття із власності ТОВ «Україна-Агроінвест» у комунальну власність Зіньківської міської ради Полтавської області об’єктів інженерної інфраструктури розташованих на території Тарасівського старостинського округу.
 9. Про прийняття із власності ТОВ «Агрофірма «ім. Довженка» у комунальну власність Зіньківської міської ради Полтавської області об’єктів інженерної інфраструктури розташованих на території Тарасівського старостинського округу.
 10. Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання від 31 серпня 2022 року «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Зіньківської міської ради об’єктів інженерної інфраструктури розташованих на території Дейкалівського старостинського округу».
 11. Про прийняття із власності СТОВ «Благовість» у комунальну власність Зіньківської міської ради Полтавської області об’єктів інженерної інфраструктури розташованих на території Дейкалівського старостинського округу.
 12. Про включення об'єкта нерухомого майна до Переліку об'єктів комунальної власності Зіньківської міської ради Другого типу для передачі в оренду без проведення аукціону.
 13. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії восьмого скликання від 23 лютого 2021 року «Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Зіньківської міської ради Другого типу для передачі в оренду без проведення аукціону».
 14. Про передачу комунального майна з балансу відділу культури та спорту виконавчого комітету Зіньківської міської ради на баланс виконавчого комітету Зіньківської міської ради.
 15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок.
 16. Про внесення змін в рішення сесій.
 17. Про припинення договору оренди землі.
 18. Про передачу в оренду земельної ділянки.
 19. Про надання дозволів на розроблення документації із землеустрою.
 20. Про розгляд звернення.
 21. Про депутатський запит Бондаренко О.І.
 22. Про депутатський запит Петренко А.М.
 23. Різне.

Протокол пленарного засідання тридцять третьої (позачергової) сесії міської ради

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора