A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Про підведення підсумків двомісячника чистоти, озеленення та благоустрою на території Зіньківської громади

Дата: 07.07.2023 09:33
Кількість переглядів: 49

📑Відповідно до рішення виконавчого комітету Зіньківської міської ради від 24 березня 2023 року № 77 «Про проведення двомісячника чистоти та благоустрою населених пунктів Зіньківської територіальної громади», з метою поліпшення навколишнього природного середовища, благоустрою, санітарної очистки та озеленення території Зіньківської територіальної громади, приведення її у належний стан з 24 березня по 24 травня 2023 року було оголошено та проведено вищезазначений двомісячник.

Здійснено відповідну організаційну роботу, а саме: затверджено заходи з впорядкування та озеленення м.Зіньків та старостинських округів громади, сформовано склад штабу з питань організації проведення двомісячника благоустрою. На офіційному сайті громади оприлюднено звернення міського голови до жителів, керівників підприємств, установ, суб’єктів підприємницької діяльності з проханням долучитися до двомісячника чистоти та благоустрою.

🌱Члени Молодіжної ради при Зіньківській міській раді провели толоку на території біля річки Ташань. До прибирання долучилися працівники відділу благоустрою.

🛠️Працівниками МКП «Зіньківський комунгосп» здійснено благоустрій прилеглих до очисних споруд територій, артсвердловин та виробничої бази. Крім цього, прочищено затори на самопливному каналізаційному колекторі біля КНС №2, постійно проводилися та проводяться роботи по ліквідації поривів на водогонах. Працівники УЕГГ ПАТ «Полтавагаз» та Зіньківська філія ПАТ «Полтаваобленерго» проводили впорядкування територій, прилеглих до ГРП та КТП відповідно.

🪚Працівниками відділу благоустрою проведено роботи з встановлення огорожі по вул. Погрібняка біля КЗ «Зіньківська станція юних техніків».

🪵У Покровському старостаті за власні кошти жителем села Василе-Устимівка Станіславом Шевченком було закуплено дерев’яні стовпчики та бруси (лати) для огорожі кладовища. Працівниками благоустрою Дмитром Вовченком і Валерієм Пилипенком, небайдужими жителями села Василе-Устимівка Анатолієм Шевченком та Валерієм Лічманом, активістом із числа внутрішньо переміщених осіб із смт. Слатине Юрієм Величком, було встановлено огорожу на Іванівському кладовищі села Василе-Устимівка, довжиною 60 м.

🌲26 квітня за сприяння АТ «Укргазвидобування» та депутата Полтавської обласної ради Івана Гришка на території м.Зіньків було висаджено саджанці берізок, ялинок, ялівцю та кущі самшиту. Громада долучилася до акції «1 мільйон дерев життя» (акція в 70 українських містах та 30 країнах). Всього у м. Зіньків та старостинських округах громади висаджено понад 230 дерев та 120 кущів у скверах та міcцях відпочинку.

У процесі роботи проведено побілку бордюрів, дерев та огорожі на території міста та старостинських округів. Виконано опоряджувальні роботи на кладовищах громади: вивезено сміття, вирубано чагарники, ліквідовано аварійні дерева, відремонтовано та побілено огорожі. Всього по громаді впорядковано 67 кладовищ. Ліквідовано 24 стихійні сміттєзвалища.

Упорядковано братські могили на центральному кладовищі та меморіал Вічної Слави у м. Зіньків, а також у селах Проценках, Дейкалівка, Бірки, Власівка та Кирило-Ганнівка впорядковано місця поховання воїнів.

🪓Працівниками відділу благоустрою проведено роботи по чищенню березового гаю від парослі дерев та кущів. Працівниками підприємства ТДВ «Укроліяпродукт» впорядковано парк ім. Д.Зерова та виконано чищення сміттєвих урн в парку ім. Дмитра Зерова. КНП «Зіньківський ЦПМСД» проведено обрізку гілок на 51 дереві та побілку 76 стовбурів дерев, впорядковано прилеглу територію.

У м. Зіньків, с. Бірки та с.Ставкове проведено ремонт дитячих майданчиків (2 –місто, 2- с.Бірки, 1- с. Ставкове).

Проведено чищення мостів у м. Зіньків по вул. Воздвиженській, Солов’янівській та Сумській, бордюрів по вул. Воздвиженській.

🌿З метою озеленення, в рамках Програми благоустрою населених пунктів Зіньківської територіальної громади на 2022-2024 роки, висаджено квіти на клумбах центральної частини міста.

Відділом благоустрою виконавчого комітету Зіньківської міської ради здійснено заміну 86 ламп, 22 таймерів та 12 ліхтарів вуличного освітлення, 6 електролічильників, 1 щит обліку, 8 автоматичних вимикачів, 3 патронів, здійснено 27 технічних перевірок та обслуговування щитів обліку, замінено близько 1800 м кабелю та вуличного освітлення. До роботи електромонтерів відділу залучалася спецтехніка (автовежа), що значно пришвидшило термін виконання робіт.

🗒️Рішенням виконавчого комітету Зіньківської міської ради №124 від 26.05.2023 року затверджено заходи по впорядкуванню місць відпочинку біля водних об’єктів зокрема на березі р. Ташань. Відділом благоустрою виконавчого комітету Зіньківської міської ради забезпечено своєчасну підготовку та подальше утримання в санітарно-технічному стані місце масового відпочинку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора