Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Департамент освіти та науки нагадує про функціонування Єдиного державного веб-порталу цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта»

Дата: 29.06.2023 13:22
Кількість переглядів: 193

Фото без опису

 

Веб-портал цифрової освіти призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.
Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач «Дія. Освіта» може створити персональну траєкторію навчання, вибравши ті навички, які цікавлять найбільше, щоб отримати персоналізовані освітні серіали.
Також на «Дія.Освіта» можна переглядати освітні серіали із цифрової грамотності чи кібербезпеки. Усі вони є безоплатними та доступними всім охочим. І завжди такими залишатимуться.

Просимо активно долучитися до популяризації Веб-порталу Дія.Освіта ( https://osvita.diia.gov.ua ) з метою допомоги українцям розвинути цифрові навички, щоб потужніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн.

Пропонуємо перелік активностей для інформаційної кампанії в закладах освіти та громадах, на вибір:
– проведення заходів з ознайомлення громадян, включно з внутрішньо переміщеними особами, з Дія.Освіта 
https://osvita.diia.gov.ua/ , зокрема з освітніми серіалами, які дозволяють зробити перший крок до нової професії;
– розміщення на вебсайтах, доступних інформаційних платформах і в соціальних мережах інформації та посилання на сайт Дія.Освіта (
https://osvita.diia.gov.ua/ ) або ж на конкретні освітні матеріали, розміщені на ньому. Детальну інформацію щодо комунікаційних повідомлень можна отримати за посиланням(https://cutt.ly/XwrI797a );
– інформаційна підтримка освітніх продуктів Дія.Освіта серед публічних сторінок у соціальних мережах, у яких це може бути релевантно;
– ознайомлення структурних підрозділів та підпорядкованих підприємств, установ й організацій з інформацією щодо можливостей Дія.Освіта;
– розповсюдження інформаційних постерів. Команда Дія.Освіта готова здійснити їх доставку, для оформлення запиту, будь-ласка заповніть форму: 
https://forms.gle/TsKTRJU9YsxvknpB9 .

Для самостійного друку, можна використати макети за посиланням (будуть доступні з 19.06): https://cutt.ly/ewrI5yCZ.

Перелік серіалів, які під час війни мають особливо вагоме значення:


1. Освітні продукти для ВПО:
https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-ipds .

2. Освітні продукти для держслужбовців:
https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-civil-servants .

3. Профорієнтаційний тест: https://osvita.diia.gov.ua/career-quiz-start .


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора