A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

До уваги громадян!

Дата: 27.06.2023 14:25
Кількість переглядів: 49

🧑‍🚒З метою забезпечення пожежної та техногенної безпеки місць, що будуть задіяні для проведення святкових заходів до Дня Конституції України Полтавське РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області закликає громадян та організаторів заходів дотримуватись правил пожежної безпеки☝️

🔥Вимоги протипожежної безпеки перед початком проведення масового заходу:🔥

♦️1. Перед початком заходу організатор повинен чітко визначити дату, час його проведення.

♦️2. Повторити правила протипожежної безпеки для персоналу установи під час проведення масових заходів.

♦️3. Перед початком заходу ознайомитися з порядком евакуації у разі виникнення пожежі, сигналом тривоги та двома евакуаційними виходами, місцем збору після евакуації.

♦️4. Забороняється брати з собою вогненебезпечні предмети, які можуть спричинити пожежу (запальнички, сірники, петарди, бенгальські вогні, феєрверки, сигарети, легкозаймисті речовини, вогнепальну рідину тощо).

‼️Під час масового заходу не наближатися до електроприладів, музичної апаратури, які живляться електрострумом. У разі виявлення обірваних проводів, неізольованої проводки, іскріння проводки негайно повідомити організаторів.

‼️Під час проведення заходу не кричати, не свистіти, не бігати, не стрибати, не створювати травмонебезпечних ситуацій.

🔥Вимоги протипожежної безпеки в разі виникнення пожежі або аварійної ситуації:🔥

♦️1. Негайно повідомити організаторів про виникнення пожежі, аварійної ситуації.

♦️2. Чітко виконувати команди організаторів. Не панікувати, не кричати, не метушитися. Спокійно йти до запасних виходів.

♦️3. Після евакуації вишикуватися в зазначеному місці і під час переклички зазначити свою присутність для обліку. Нікуди після евакуації без дозволу не йти.

♦️4. У разі, якщо непередбачувана ситуація виходить з-під контролю дорослих, терміново подзвонити за номером 101, повідомити про пожежу або аварійну ситуацію, назвати своє прізвище та ім’я та адресу установи. Коротко описати ситуацію: кількість людей, відкритий чи закритий вогонь, характер диму.

‼️Слід пам’ятати, що пожежу легше попередити, ніж ліквідувати. Якщо пожежа все ж виникла, потрібно негайно🧑‍🚒🚒 сповістити пожежно-рятувальну службу, зателефонувавши за номером☎️ «101».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора