A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Визначили переможців конкурсу екологічних громадських ініціатив

Дата: 23.06.2023 15:35
Кількість переглядів: 63

🗓️З 18 квітня по 18 травня цього року тривала подача проєктів до Полтавської обласної ради на конкурс громадських ініціатив Полтавської області 2023 року, де кожен охочий житель області, віком від 14 років, мав змогу взяти участь. Упродовж 8 – 19 червня проходило голосування за подані проєкти.

🔰Цьогоріч на конкурс було подано 91 проєкт. Затверджено 85 із 39 громад. Проєктні ініціативи 14 територіальних громад стали переможними: 12 переможців сіл, 8 переможців селищ та 11 переможців міст.

💕Від Зіньківської громади було подано 3 проєкти:

✅«Створення Екопарку на території КНП «Зіньківська міська центральна лікарня Зіньківської міської ради Полтавської області»;

✅«Компостування – запорука чистого повітря на території Зіньківської міської територіальної громади»;

✅«Нове життя землі» – придбання обладнання для корчування пеньків на території Зіньківської міської територіальної громади, який став проєктом-переможцем, набравши 414 голосів (автор – Єгор Золочевський). Очікувана вартість проєкту – 600 000 грн., зокрема, з місцевого бюджету буде спрямовано 350 000 грн. та 250 000 грн. – з обласного бюджету.

🤝❤️Дякуємо всім, хто підтримав ініціативу нашої молоді, за розуміння та небайдуже ставлення до майбутнього Зіньківської громади.

😔Прикро, що решті наших проєктів невистачило зовсім невеликої кількості голосів. Сподіваємося, що наступного року ми будемо більш згуртовані у бажанні перемогти в проєктах громадських ініціатив, адже це – можливість залучення коштів інших бюджетів та чудова нагода втілити в життя задумані проєкти на теренах нашої громади.

🤝❤️Дякуємо керівництву Полтавської обласної ради за шанс реалізувати екологічні ініціативи навіть у воєнний час.

💪Тримаймо стрій! 💪Віримо в ЗСУ! Разом до Перемоги🇺🇦


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора