Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Відбулося пленарне засідання тридцятої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання

Дата: 19.06.2023 20:55
Кількість переглядів: 60

Фото без опису

🖋️Сьогодні під головуванням міського голови Сергія Максименка відбулося пленарне засідання тридцятої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання.

☝️Участь у роботі взяли 24 депутати із 26.

📑📊Своїми рішеннями депутатський корпус вніс зміни до місцевої цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Зіньківської громади на 2022 – 2024 роки. Додали розділ «Надання міжбюджетного трансферту». Планується надати 200 тис.грн. субвенції бюджету Білозерської селищної територіальної громади Херсонського району Херсонської області на реалізацію заходів з усунення аварій на об’єктах житлового фонду на території Білозерської громади Херсонської області, внаслідок підтоплення та бойових дій, у тому числі придбання будівельних матеріалів та надання матеріальної допомоги сім’ям постраждалим від підтоплення та ворожих обстрілів.

🤝💞Окрім того, міський голова подякував всім, хто згуртувався і надав посильну гуманітарну допомогу для жителів Херсонської області. Першу партію вдалося відправити минулого тижня, наступний транш планується орієнтовно у середу – четвер цього тижня.

✅На пленарному засіданні затверджено розпорядження міського голови, детально розглянуто та прийнято відповідні рішення по ряду майнових та земельних питань.

💪Дякуємо Збройним Силам України! Продовжуємо працювати на благо життєдіяльності мешканців громади та допомагати постраждалим областям, внаслідок підтоплення та бойових дій.

💙💛Разом до Перемоги!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора