Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Конкурс дитячих малюнків «Живопис природи Полтавщини»

Дата: 14.06.2023 16:00
Кількість переглядів: 301

Фото без опису

💚З метою виховання екологічно свідомої учнівської молоді, дбайливого ставлення до довкілля, підтримки талановитих дітей, а також з нагоди Дня працівника природно-заповідної справи Департамент екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації (далі - Департамент) впродовж 🗓️ 15 червня - 1 липня 2023 року проводить конкурс 🎨🖌️дитячих малюнків «Живопис природи Полтавщини».

🎨У Конкурсі беруть участь діти 6 - 18 років у трьох вікових категоріях:

👫6 - 10 років;

👫11 - 14 років;

👫15 - 18 років.

🖼️Учасники конкурсу кожної вікової категорії готують малюнок, присвячений красі природи Полтавщини, у довільній графічній, живописній формах, виконаний олівцями або фарбами, прямокутної форми. ‼️На конкурс подаються лише індивідуальні роботи.

🖌️🗓️Малюнок має бути наданий/надісланий до 29.06.2023 до Департаменту за адресою: вул. Зигіна, 1, каб. 308, м. Полтава, 36000 з поміткою «Конкурс малюнків». (У разі поштового відправлення - дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі. 👉Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядатимуться).

📑📌До роботи додається коротка інформація про автора: прізвище, ім,я, дата народження, поштова адреса, контактний телефон для зв'язку.

🖼️👉Малюнки, надіслані на конкурс, авторам не повертаються.

💙Конкурсні роботи зберігаються у Департаменті та можуть бути

використані в його подальшій діяльності.

💛Переможці конкурсу оголошуються 07.07.2023.

📲Результати конкурсу оприлюднюються на офіційному сайті Департаменту в рубриці «Події, коментарі, оголошення» та сторінці в соціальній мережі Facebook, інших засобах масової інформації.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора