A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Голосування за Екологічні ініціативи Полтавської області розпочато

Дата: 09.06.2023 10:18
Кількість переглядів: 91

8️⃣ червня на онлайн-порталі Smart Region Полтавської області за посиланням: https://smartregion.pl.ua/ei/projects розпочалося голосування за проєкти конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2023 року.

👉Всього до участі в голосуванні цьогоріч допущено 85 проєктів, що стосуються облаштування екопарків, екосадів, зелених зон, зелених класів, придбання контейнерів для роздільного збирання твердих побутових відходів, проведення заходів із екологічної освіти та культури, боротьби зі шкідливими рослинами тощо.

📲Нагадуємо, що голосування в електронному вигляді здійснюється в електронній системі шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID» або «ID. GOV.UA». Авторизований користувач може проголосувати не більше, ніж за 3 проєкти.

💚На жаль, у зв'язку з воєнним станом на території нашої країни, система голосування дещо ускладнилася. Проте детально ознайомившись із покроковою інструкцією, кожен із нас зможе підтримати екопроєкти нашої громади!

📝Після завершення кінцевого терміну голосування інформаційно-комунікаційна система «SMART REGION Полтавської області» здійснює підрахунок електронних голосів автоматично. Остаточний бал проєкту буде обчислено відповідно до обґрунтування та прикладу розрахунків остаточного балу проєктів за допомогою вагового коефіцієнта.

🗓️Віддати свій голос за обраний проєкт можна до 2️⃣0️⃣ червня.

💙Перелік переможців конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2023 року буде сформовано до 23 червня.

🌲💚Пам'ятаймо, що екологічне майбутнє нашої громади у наших руках!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора