Фінішував благодійний велопробіг на підтримку Збройних Сил України
Сьогодні благодійний велопробіг на підтримку Збройних Сил України
, організатором якого є громадський активіст, житель Опішнянської громади Олександр Каніболоцький, успішно фінішував.
Колектив Зіньківської міської ради, на чолі з міським головою Сергієм Максименком, секретарем міської ради Олександром Прокопенком, заступником міського голови Геннадієм Хорошуном та громадськість зустріли з далекої 7-денної поїздки Олександра Миколайовича у центрі нашого міста.
Подолано понад 700 км, попереду лишилося тільки 40 км – дорога додому.
Олександр Каніболоцький ділився побаченим із зіньківцями. Щиро дякував усім, хто упродовж мандрівки його всіляко підтримував. Незважаючи на негоду, яка застала в дорозі, чоловікові вдалося досягти поставленої мети та зібрати певну суму коштів на підтримку Збройних Сил України
Наближаємо Перемогу разом