A A A K K K
для людей із порушенням зору
Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Тато, мама, я – спортивна сім’я

Дата: 03.06.2023 14:40
Кількість переглядів: 23

👪У Зіньківській громаді крім інших спортивних заходів стало доброю традицією проводити «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

💞Такий захід у рамках відзначення Дня захисту дітей відбувся сьогодні у спортивному залі комунальної спортивної споруди стадіону «Старт». До всіх присутніх з вітальним словом звернулися міський голова Сергій Максименко і начальник відділу культури та спорту Людмила Кімлик-Яроха.

Учасники змагань вшанували хвилиною мовчання дітей, що загинули внаслідок війни росії проти України.

🌈Програму свята складали різноманітні естафети та конкурси за участю дітей та їх батьків.

🤸Загалом змагалося 7 команд з різних старостатів Зіньківської громади: родини Олександра, Христини та Дмитра Шаповалів і Романа, Юлії та Дмитра Омеличів з Пірок; сім'я Олександра, Олени та Тимура Кімликів з Шилівки; родина Романа, Валентини та Лілії Прокопенків з Проценок; сім'ї Олександра, Ольги та Антіна Колісників; Віктора, Світлани та Вероніки Валах; Миколи, Оксани та Єлизавети Колодіних із Зінькова.

🎤У перервах між естафетами свої музичні вітання дарували: Денис Корецький, Олександра Дощенко, Іван Момот та танцювальний колектив «Ритм».

🇺🇦Призові місця розподілилися наступним чином:

🏆1 місце - сім’я Прокопенків з Проценок;

🥈2 місце - сім'я Омеличів з Пірок;

🥉3 місце - сім'я Колодіних із Зінькова.

🙌💞Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами, грошовими сертифікати та солодощами; інші учасники отримали дипломи за участь, грошові сертифікати та солодкі подарунки.

💙💛Щасливого дитинства нашим дітям під мирним українським небом!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора