Зіньківська громада
Полтавська область, Полтавський район

Випускний вечір у Зіньківській музичній школі імені П.К. Батюка

Дата: 01.06.2023 15:28
Кількість переглядів: 46

Фото без опису

🎷🎻Учора у актовій залі Зіньківської музичної школи імені П.К. Батюка відбувся випускний вечір.

💞За плечима у випускників залишилися роки наполегливої праці. Ніби нещодавно вони вперше, переступивши поріг музичної школи, відчинили двері у світ мистецтва: познайомилися з музичним станом, навчилися нотній грамоті, вперше доторкнулися до музичного інструменту і взяли свій перший акорд, свою першу ноту, а вже сьогодні це – юні віртуози, учасники та переможці багатьох концертів та музичних фестивалів.

💙💛З вітальними словами до випускників звернувся заступник міського голови Геннадій Хорошун. Побажав зберегти в собі найкращі спогади, цінні знання та любов до мистецтва, здобуті за роки навчання в музичній школі.

🎺🪗Мирного неба, подальших творчих успіхів і щасливого майбуття зичили випускникам головний спеціаліст відділу культури і спорту Наталія Залужна, директорка навчального закладу Світлана Должко, представники батьківського комітету – Галина Козак та Тетяна Лебедєва.

🥁🪈Відлунав 59-й випуск музичної школи… Свідоцтва про початкову мистецьку освіту цьогоріч отримали 16 юних музикантів. За історію існування мистецький заклад міста випустив 1040 вихованців.

📲🗨️Пишаємося кожним зі своїх вихованців і завжди чекаємо на гостини з гарними новинами і високими досягненнями, - зазначили на сторінці закладу.

💞🇺🇦Щасливої долі вам, діти! Мирного неба вам та всіх земних блах!

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора